KONST / Litografier / Litografi 16196017
*
nr 1619 6017
Helene Billgren
(f. 1952), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 124/150. Bladets mått: 54x39cm, oramad
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 19:32:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
7/5 13:26:07
1
300 kr
13/5 19:01:47
2
500 kr
13/5 19:02:47
1
400 kr
13/5 19:02:47
2
450 kr (Budbetjänt)
13/5 19:03:02
1
500 kr
13/5 19:03:02
2
500 kr (Budbetjänt)
13/5 19:03:14
1
600 kr
13/5 19:04:15
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Helene Billgren
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Läs mer om Helene Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik helene billgren litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09
*
Helene Billgren
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Helene Billgren
nr 1619 6017
Helene Billgren
(f. 1952), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 124/150. Bladets mått: 54x39cm, oramad
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk målare och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
7/5 13:26:07 | 1 | 300 kr |
13/5 19:01:47 | 2 | 500 kr |
13/5 19:02:47 | 1 | 400 kr |
13/5 19:02:47 | 2 | 450 kr (Budbetjänt) |
13/5 19:03:02 | 1 | 500 kr |
13/5 19:03:02 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
13/5 19:03:14 | 1 | 600 kr |
13/5 19:04:15 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Helene Billgren
Helene Billgren, född 1952 i Norrköping, svensk mÃ¥lare och tecknare.Läs mer om Helene Billgren
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik helene billgren litografi litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:09